LEX SECURE

Blog

Najważniejsze są pytania, Lex Secure zna odpowiedzi.
Blog prawniczy Lexsecure
XXI Ranking Kancelarii Prawniczych Dziennika „Rzeczpospolita”

XXI Ranking Kancelarii Prawniczych Dziennika „Rzeczpospolita”

 

Szanowni Państwo!

 

Z dumą informujemy, że nasza kancelaria, Lex Secure 24h Opieka Prawna Komar-Komarowski Spółka komandytowa, została uznana w XXI Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” za najlepszą kancelarię w swojej kategorii.

 

Doroczny ranking kancelarii prawniczych dziennika „Rzeczpospolita” to jedno z najważniejszych wydarzeń w środowisku prawniczym, a z roku na rok liczba kancelarii biorących w nim udział, stale rośnie. Jak zauważył  Tomasz Pietryga, z-ca redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej” „Ranking stał się przewodnikiem dla instytucji oraz firm – zarówno krajowych jak i zagranicznych – szukających prawnego wsparcia w różnych obszarach życia gospodarczego. Jak również barometrem dla samych kancelarii – ich kondycji w danym roku na tle konkurencji oraz trendów na rynku usług prawnych.”

 

Nagroda ta potwierdza jakość świadczonych przez nas usług prawnych oraz fakt, że Lex Secure 24h Opieka Prawna Komar-Komarowski Sp. k. jest niekwestionowanym Liderem w swojej kategorii prawnej i po raz trzeci z rzędu zajmuje I miejsce w kategorii: „NOWE PRAWO – usługi prawnicze w formule direct”. Cieszymy się z tego wyróżnienia i dziękujemy Kapitule Rankingu za dostrzeżenie naszej niezmiennej działalności prawniczej.

 

Wszystkim naszym klientom, sympatykom i fanom dziękujemy za to, że jesteście z nami w tym innowacyjnym przedsięwzięciu, jakim jest Lex Secure 24h Opieka Prawna.

 

Ten sukces i wyróżnienie zawdzięczamy ogromnemu zaangażowaniu: Wszystkich Wspólników i Partnerów Kancelarii, Adwokatów i Radców prawnych, Doradców podatkowych,  Aplikantów adwokackich i radcowski, Prawników oraz całego Zespołu Lex Secure – wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

 

Wyniki całego rankingu dostępne na stronie: https://rankingkancelarii.rp.pl/#laureaci

 

#rankingrzeczpospolitej #rankingkancelariiprawniczych #noweprawo #prawodirect #sukces #lexsecure

 

Blog
Aktualności
31.05.2024

Nowe przepisy dotyczące zastrzeżenia numeru PESEL

Czytaj więcej
Aktualności
20.05.2024

Nowe wymogi dla pracodawcy - dostosowanie stanowiska pracy, przy pracy zdalnej

Czytaj więcej
Aktualności
26.04.2024

Dodatek osłonowy

Czytaj więcej
Sprawdź wszystkie wpisy

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

24H INFOLINIA:

+ 48 501 538 539

NAPISZ DO NAS:

prawnik@opiekaprawna.pl