Prawnik online 24h - usługi prawne Lexsecure

Kancelaria - usługi prawne online

Lex Secure powstało w 1989 roku, a zespół firmy od początku tworzą adwokaci i radcy prawni specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa oraz posiadający ogromne doświadczenie w reprezentacji klientów. Dostrzegając nowe perspektywy wspierania naszych klientów, po wielu latach działalności typowo doradczej zdecydowaliśmy się na transformację. Pierwsze kroki wykonaliśmy już w 2007 roku, ale prawdziwy przełom nadszedł w roku 2011, od kiedy pełnimy rolę tak zwanego Operatora Prawnego. W ramach tego modelu funkcjonowania świadczymy usługi opieki prawnej za pośrednictwem 24h Infolinii prawnej i internetowej Strefy Klienta. Dla wsparcia tych działań stworzyliśmy również sieć Partner Lex Secure, którą stale rozwijamy. W jej skład wchodzą renomowane kancelarie adwokackie i radcowskie współpracujące z nami jako rekomendowani prawnicy.

Usługi prawnicze w całej Polsce

Pionierzy w Polsce

Nasza infolinia była pierwszą w Polsce w pełni profesjonalną infolinią prawną i jest obsługiwana wyłącznie przez prawników. Wraz z nią został uruchomiony system informatyczny, dzięki któremu zarządzamy procedurami obsługi przez prawników. Nasze autorskie rozwiązania minimalizują ryzyko pojawienia się błędów, a cały proces przygotowania porady prawnej nadzorują adwokaci i radcy z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie działamy w trybie 24 godzin na dobę przez 365 dni w roku. Codziennie odpowiadamy na setki pytań prawnych z każdej dziedziny prawa polskiego, a liczba zleceń stale się zwiększa. W trakcie dotychczasowej praktyki zgromadziliśmy potężną bazę wiedzy, która rozwija się z każdą udzieloną opinią prawną.

Prawnik online - kancelaria Lexsecure

Rozwiązania

Rozwiązania zastosowane przez Lex Secure pozwoliły wprowadzić na polski rynek kompleksową i profesjonalną usługę prawną, polegającą na udzielaniu opinii prawnych, odpowiedzi na pytania prawne oraz przygotowywaniu dokumentów. Nasza usługa skierowana jest nie tylko do firm, ale także dla Polaków nie prowadzących własnej działalności gospodarczej. Lex Secure działa na rynku masowych usług prawnych od ponad 12 lat, a liczba obsługiwanych klientów przekroczyła 206 tysięcy aktywnych użytkowników i stale rośnie. Korzystamy przy tym z usług zespołu liczącego 134 prawników oraz współpracujemy z licznymi renomowanymi kancelariami prawnymi w Polsce. Nasi klienci mogą czuć się spokojni, wiedząc, że o dowolnej porze i z dowolnego miejsca mogą skorzystać z naszej infolinii prawnej lub porady online oraz że pomoc, jaką otrzymają, będzie stała na najwyższym poziomie.

Usługi prawne online i przez telefon

Jesteśmy dla Ciebie

Stłuczka na wakacjach? Umowa kredytowa? Zakładanie firmy?

Lex Secure wspiera swoich klientów niezawodnymi i szybkimi poradami w dowolnych sprawach.

 

 

Doświadczenie firmy zostało wypracowane poprzez wieloletnią obsługę prawną klientów firmowych i indywidualnych m.in.: Izb Zawodowych w Polsce (w szczególności Izb Lekarskich, gdzie obsługą prawną firma obejmuje 40% lekarzy w Polsce oraz Izb Aptekarskich), członków Związków Zawodowych, członków Stowarzyszeń Zawodowych, członków fundacji oraz pracowników firm — gdzie usługa jest świadczona jako benefit prawny.
Ponadto Lex Secure świadczy usługi prawne dla sektora finansowego i ubezpieczeniowego (od maja 2017 r. obsługuje Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A.). W czerwcu 2020 roku Lex Secure został partnerem kampanii społecznej zorganizowani i promowanej przez mBank „Cyfrowe rewolucje”. Głównym założeniem akcji jest pomoc firmom handlowo-usługowym w transformacji i przejściu z modelu tradycyjnego na model e-commerce.

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

24H INFOLINIA:

+ 48 501 538 539

NAPISZ DO NAS:

prawnik@opiekaprawna.pl