LEX SECURE

Pakiety prawne

Nowoczesne rozwiązania prawne, dostosowane do Twoich potrzeb.
Ty decydujesz co wybierasz, a nasi prawnicy dbają o Twoje bezpieczeństwo.
Porada prawna - cennik

Pakiety prawne - cennik

Dzięki Pakietom usług prawnych nasi Klienci o dowolnej porze mają do swojej dyspozycji zespół doświadczonych prawników. W ramach wybranego pakietu prawego Klient ma możliwość poproszenia o poradę prawną lub o wzór dokumentu bądź pisma z każdej dziedziny prawa polskiego oraz prawa europejskiego obowiązującego na terenie Polski.

 

Natomiast w sytuacji, gdy sprawa klienta wymaga postępowania sądowego, rekomendujemy skorzystanie z usług współpracujących z nami kancelarii – na terenie całego kraju.

24h Infolinia Prawna
Dostępność
24h Infolinia Prawna

Korzystasz, kiedy potrzebujesz! 24h na dobę przez 365 dni w roku, wystarczy zadzwonić, a nasz Prawnik pomoże Ci w każdej sytuacji. Masz problem: dzwoń +48 501 538 539 – usługa 24h Infolinii Prawnej jest dla Ciebie!

Porady prawne 24h
Szybkość
Porady prawne 24h

W sytuacjach nagłych (np. stłuczka, wypadek) uzyskasz pomoc Prawnika od razu, a jeśli potrzebujesz opinii prawnej prześlemy Ci ją mailowo w najkrótszym czasie! Porady prawne 24h są dla Ciebie!

Dokumenty prawne
Użyteczność
Dokumenty prawne

Przygotować dla Ciebie spersonalizowany dokument prawny (np. umowę, pismo, wniosek) - dzwoń +48 501 538 539 lub wyślij do nas maila – przygotujemy dla Ciebie ważne dokumenty i będziesz pewny, że jesteś bezpieczny. Nasi Adwokaci pomogą Ci w trudnych problemach.

Wideoporady prawne
Profesjonalizm
Wideoporady prawne

Chciałbyś spotkać się z Adwokatem bez wychodzenia z domu lub biura – nic prostszego! Umów się na wideoporadę prawną z Adwokatem, który wyjaśni Ci szczegółowo każdy zawiły problem prawny w trakcie bezpośredniej rozmowy. Lepiej pytać, niż błądzić! Zaufaj Profesjonalistom!

Prawo podatkowe
Pełny serwis
Prawo podatkowe

Chcesz uniknąć problemów z Urzędem Skarbowym – w Pakiecie Premium rozwiążemy Twoje kłopoty z Fiskusem – nasi Doradcy podatkowi znajdą rozwiązanie i pomogą Ci w gąszczu przepisów podatkowych. Zdecyduj się na wiedzę fachowców!

Wybór Adwokata do sprawy sądowej
Bezpieczeństwo
Wybór Adwokata do sprawy sądowej

Masz sprawę sądową – musisz mieć najlepszego Adwokata! Pomożemy Ci dokonać najrozsądniejszego wyboru spośród tysięcy sprawdzonych i doświadczonych Adwokatów na terenie Polski. Zarekomendujemy Ci skutecznego specjalistę z doświadczeniem i wynegocjujemy dla Ciebie rozsądną cenę!

Standard
Pakiet Standard to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zawsze mieć rękę na pulsie i nie pozwolą się zaskoczyć w żadnej nieoczekiwanej sytuacji, która wymaga znajomości przepisów prawa.
Szczegóły
250.00 zł
Płatność miesięczna
Premium
Pakiet Premium to stały dostęp do profesjonalnych usług prawnych dla Ciebie, dla Twoich najbliższy, dla Twojej firmy. Usługa stworzona specjalnie z myślą o Wszystkich, tak aby w najprostszy i najszybszy sposób Klient uzyskał pomoc prawną w zakresie spraw prywatnych lub zawodowych, bez wychodzenia z domu czy biura.
Szczegóły
350.00 zł 450.00zł
Płatność miesięczna
Szybka porada
Pakiet Szybka Porada, to rozwiązanie dla osób fizycznych i firm, które potrzebują weryfikacji obecnej sytuacji prawnej oraz pomocy w zorganizowaniu najlepszego adwokata do sprawy procesowej – tylko jednorazowo.
Szczegóły
400.00 zł
Opłata jednorazowa

Dla nowych Klientów pierwsza porada za 199 pln!

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

24H INFOLINIA:

+ 48 501 538 539

NAPISZ DO NAS:

prawnik@opiekaprawna.pl