LEX SECURE

Platforma Lex Partner

Zostań naszym Partnerem i codziennie zarabiaj na naszej cyfrowej Giełdzie zleceń prawnych! Korzystaj z Platformy Lex Partner z każdego miejsca na świecie, o dowolnej porze!

Poczuj swobodę, jaką daje możliwość pracy na własnych warunkach czasowych, wspólnie z doświadczonym zespołem prawników i bez konieczności inwestowania!
Gradient Fill 1

Co to jest Platforma Lex Partner?

 

Platforma Lex Partner to cyfrowa Giełda zleceń prawnych i miejsce współpracy pomiędzy prawnikami z różnych specjalizacji.

 

Platforma Lex Partner to miejsce pracy dla prawników o każdym stopniu wykształcenia. Do współpracy zapraszamy studentów Prawa, prawników bez aplikacji, aplikantów adwokackich, radcowskich, prokuratorskich, sędziowskich oraz adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, prokuratorów i sędziów w stanie spoczynku, a także Doktorów i Profesorów Prawa. Współpraca może odbywać się według wyboru: na zasadzie umowy zlecenia lub umowy o współpracy B2B. Rozliczenia dokonywane są w cyklach miesięcznych.

Każdy zainteresowany prawnik przed rozpoczęciem współpracy na Platformie Lex Partner musi po pierwsze założyć swoje indywidualne konto i po drugie przejść proces weryfikacji (Know Your Client) posiadanych przez siebie uprawnień oraz danych niezbędnych do miesięcznych rozliczeń wynagrodzenia. Po pozytywnym zakończeniu procesu weryfikacji na koncie prawnika udostępniana jest do zaakceptowania odpowiednia umowa zlecenia lub umowa B2B. Po zaakceptowaniu umowy, każdy prawnik powinien wskazać preferowane przez siebie dziedziny prawa, w których specjalizuje się lub zamierza się rozwijać. Po zakończeniu tego procesu, prawnik staje się członkiem naszej społeczności prawniczej Lex Partner i od razu może korzystać z cyfrowej Giełdy zleceń prawnych.

 

W ramach naszej społeczności prawniczej oferujemy także dodatkowe zlecenia, takie jak organizacja zastępstwa procesowego (substytucje), przeglądanie akt lub prowadzenie procesów sądowych.

Jak działa cyfrowa Giełda zleceń prawnych?

Cyfrowa Giełda zleceń prawnych to narzędzie do przygotowywania opinii prawnych i dokumentów dla naszych Klientów. Po zalogowaniu się na Platformie Lex Partner każdy prawnik widzi aktualne zlecenia prawne wraz z ich wyceną, zgodne z wybranymi przez siebie dziedzinami prawa. Po najechaniu kursorem na treść zapytania prawnego, pojawia się krótki opis sprawy. W przypadku, gdy prawnik jest zainteresowany realizacją danego zlecenia może dokonać wyboru i przyjąć sprawę, wówczas przechodzi do szczegółów sprawy, gdzie może zapoznać się ze szczegółowym stanem sprawy, pełną dokumentacją i stanowiskiem innych prawników pracujących nad daną sprawą. Każda opinia prawna lub dokument prawny jest przygotowywany zespołowo, to znaczy początkowo projekt dokumentu rekomenduje moduł sztucznej inteligencji Lex Secure, a następnie prawnicy trójstopniowo przygotowują ostateczną wersję opinii lub dokumentu dla Klienta. Na naszej cyfrowej Giełdzie ostateczną weryfikację zagadnienia prawnego przeprowadzają prawnicy, a sztuczna inteligencja służy im jedynie jako narzędzie pomocnicze. Każdy z prawników pracujący nad konkretną sprawą uzyskuje wynagrodzenie, które jest zliczane w cyklach miesięcznych i wypłacane po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego.

 

Co ważne – każdy prawnik decyduje sam, gdzie i kiedy rozpoczyna pracę na cyfrowej Giełdzie zleceń prawnych. Możesz pracować bez wychodzenia z domu o dowolnej porze albo wręcz przeciwnie, możesz pracować z widokiem na morze lub góry wtedy, kiedy Ci pasuje. Zapraszamy do współpracy!

Group 1

Jak zostać Lex Partnerem?

Każdy prawnik, który zamierza rozpocząć współpracę na Platformie Lex Partner, powinien zdecydować, czy chciałby rozliczać się w formie umowy zlecenia, czy na zasadzie umowy o współpracy B2B. Niezbędne jest także przygotowanie skanów dokumentów potwierdzających kwalifikacje prawnika, w szczególności takich jak: legitymacja studencka, dyplom ukończenia studiów prawniczych, legitymacja aplikanta, legitymacja adwokata, radcy prawnego lub doradcy podatkowego, dyplomy wyższych stopni naukowych lub inne zaświadczenia potwierdzające kwalifikacje. Ponadto, należy przygotować swoje zdjęcie z trzymanym w ręku dowodem osobistym lub paszportem – te dokumenty są niezbędne do przeprowadzenia procesu weryfikacji. Ważnym jest także to, aby wskazać wybrane przez siebie dziedziny prawa, wówczas Platforma Lex Partner będzie przedstawiała na cyfrowej Giełdzie zleceń, jedynie te sprawy, które dotyczą wybranych specjalizacji i dziedzin prawa.

 

Zapraszamy do współpracy! Aby dokonać rejestracji naciśnij poniższy link:

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

24H INFOLINIA:

+ 48 501 538 539

NAPISZ DO NAS:

prawnik@opiekaprawna.pl