LEX SECURE

Jak działamy

Lex Secure - doświadczenie gwarancją Twojego sukcesu
Porady prawne 24h przez telefon

PORADY PRAWNE 24H ONLINE I PRZEZ TELEFON

Lex Secure świadczy usługę 24h Opieki Prawnej przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. Opieka prawna świadczona przez Lex Secure, to przede wszystkim udzielanie porad prawnych, przygotowywanie oraz weryfikacja dokumentów i pism przez prawników, za pośrednictwem 24h Infolinii prawnej i internetowej Strefy Klienta oraz komunikatora Wideoporada. Usługi te oferowane są na zasadzie abonamentu pod postacią Pakietów. W ramach wybranego Pakietu usług prawnych klient uzyskuje poradę prawną standardowo do 24h od momentu wysłania pytania. Klient ma do swojej dyspozycji nieograniczoną liczbę zgłoszeń, realizowanych w kolejności nadesłania. W przypadku pytań lub opinii prawnych dotyczących skomplikowanych spraw, ustalamy termin realizacji usługi indywidualnie z naszym klientem.

Porady prawne 24h online

Kompleksowość

Każdy klient ma możliwość wyboru różnych form kontaktu z prawnikiem: dzwoniąc na 24h Infolinię prawną i rozmawiając osobiście z prawnikiem lub wysyłając pytanie na nasz adres e-mail. Ważnym elementem kontaktu Lex Secure z klientem jest internetowa Strefa Klient, dostępnej za m.in. za pośrednictwem strony WWW. Narzędzie to w jednym miejscu gromadzi wszystkie zadane pytania i uzyskane odpowiedz, jak też opinie prawne oraz wzory pism i dokumentów. W sytuacjach, gdy klient chce osobiście porozmawiać z adwokatem i przeanalizować uzyskaną poradę prawną, ma taką możliwość za pomocą Wideoporady. Jest to usługa świadczona przez naszych adwokatów za pomocą nowoczesnego komunikatora audio-wideo. Po wybraniu dogodnego terminu spotkania, Klient otrzymuje link z zaproszeniem na swój adres mailowy i z dowolnego miejsca w Polsce, bez wychodzenia z domu lub biura, będzie mógł skontaktować się z adwokatem.

Kompleksowe e porady prawne 24h/7

Jesteśmy dla Ciebie

Usługa opieki prawnej Lex Secure ma szerokie zastosowanie, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym naszych klientów. W przypadku klientów indywidualnych stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które chcą trzymać rękę na pulsie i nie dać się zaskoczyć nieoczekiwanej sytuacji, która wymagałaby znajomości prawa. Dzięki temu chronią oni siebie i swoich najbliższych przed następstwami nieznajomości przepisów w dowolnej sytuacji – poczynając od prostej reklamacji, a skończywszy na znalezieniu odpowiedniego adwokata do sprawy sądowej.
Dbamy również o każdy obszar działalności gospodarczych prowadzonych przez naszych klientów. Opieka prawna jest bardzo dobrym rozwiązaniem szczególnie dla firm, ze względu na korzyści jakie przynosi. Obecnie poruszanie się w gąszczu ciągle zmieniających się przepisów prawa jest nie lada wyzwaniem. Stały kontakt z adwokatem pozwoli uniknąć błędów prawnych i być na bieżąco ze wszytkimi nowościami, tak w prawie gospodarczym, administracyjnym jak i podatkowym oraz pozostałych dziedzinach prawa.

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

24H INFOLINIA:

+ 48 501 538 539

NAPISZ DO NAS:

prawnik@opiekaprawna.pl