LEX SECURE

Pakiety

Nowoczesne rozwiązania prawne, dostosowane do Twoich potrzeb.
Ty decydujesz co wybierasz, a nasi prawnicy dbają o Twoje bezpieczeństwo.
Porada prawna - cennik

PAKIET PREMIUM – OBSŁUGA PRAWNA, PORADY PRAWNE DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH

 

Pakiet Premium to stały dostęp do profesjonalnych usług prawnych dla Ciebie, dla Twoich najbliższych, dla Twojej firmy. Usługa stworzona specjalnie z myślą o Wszystkich, tak aby w najprostszy i najszybszy sposób Klient uzyskał pomoc prawną w zakresie spraw prywatnych lub zawodowych, bez wychodzenia z domu czy biura. Pakiet Premium to w szczególności nieoceniona pomoc prawna dla firm, która przyda się każdemu przedsiębiorcy.

 

W zakresie abonamentu Klient i jego najbliżsi lub Firma Klienta otrzymują dostęp do:

 • 24h Infolinia prawna – kontakt z prawnikiem we wszystkich sprawach prawnych związanych z życiem prywatnym i zawodowym. Obsługa prawna dostępna 24h na dobę przez 365 dni w roku to najszybszy sposób na uzyskanie porady prawnej dla firmy.
 • Porada prawna – nielimitowane odpowiedzi na pytania prawne w formie opinii prawnej albo rozmowy z prawnikiem o powszechnie obowiązujących przepisach prawa polskiego.
 • Dokument prawny – spersonalizowany dokument przygotowany przez prawnika na podstawie stanu faktycznego przekazanego przez Klienta.
 • Wideoporada prawna – rozmowa z prawnikiem za pośrednictwem komunikatora internetowego w ramach transmisji audio-wideo.
 • Wybór Adwokata – wybór najlepszego adwokata do sprawy sądowej.
 • Zakres Prawa – nasza obsługa prawna obejmuje całe prawo polskie oraz prawo europejskie obowiązujące na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 • Uprawniony – usługi Pakietu Premium obejmują Klienta i jego najbliższych (małżonka/partner/dzieci).
Dostępność
24h Infolinia Prawna

Korzystasz, kiedy potrzebujesz! 24h na dobę przez 365 dni w roku, wystarczy zadzwonić, a nasz Prawnik pomoże Ci w każdej sytuacji. Masz problem: dzwoń +48 501 538 539 – usługa 24h Infolinii Prawnej jest dla Ciebie!

Szybkość
Porady prawne 24h

W sytuacjach nagłych (np. stłuczka, wypadek) uzyskasz pomoc Prawnika od razu, a jeśli potrzebujesz opinii prawnej prześlemy Ci ją mailowo w najkrótszym czasie! Porady prawne 24h są dla Ciebie!

Użyteczność
Dokumenty prawne

Przygotować dla Ciebie spersonalizowany dokument prawny (np. umowę, pismo, wniosek) - dzwoń +48 501 538 539 lub wyślij do nas maila – przygotujemy dla Ciebie ważne dokumenty i będziesz pewny, że jesteś bezpieczny. Nasi Adwokaci pomogą Ci w trudnych problemach.

Profesjonalizm
Wideoporady prawne

Chciałbyś spotkać się z Adwokatem bez wychodzenia z domu lub biura – nic prostszego! Umów się na wideoporadę prawną z Adwokatem, który wyjaśni Ci szczegółowo każdy zawiły problem prawny w trakcie bezpośredniej rozmowy. Lepiej pytać, niż błądzić! Zaufaj Profesjonalistom!

Pełny serwis
Prawo podatkowe

Chcesz uniknąć problemów z Urzędem Skarbowym – w Pakiecie Premium rozwiążemy Twoje kłopoty z Fiskusem – nasi Doradcy podatkowi znajdą rozwiązanie i pomogą Ci w gąszczu przepisów podatkowych. Zdecyduj się na wiedzę fachowców!

Bezpieczeństwo
Wybór Adwokata do sprawy sądowej

Masz sprawę sądową – musisz mieć najlepszego Adwokata! Pomożemy Ci dokonać najrozsądniejszego wyboru spośród tysięcy sprawdzonych i doświadczonych Adwokatów na terenie Polski. Zarekomendujemy Ci skutecznego specjalistę z doświadczeniem i wynegocjujemy dla Ciebie rozsądną cenę!

Pakiet Premium
350.00 zł 450.00zł
 • Umowa zawierana na 12 miesięcy.

 • Cena 350,00 złotych miesięcznie.

 • Subskrypcja automatyczna miesięczna.

 • Płatności pobierane miesięcznie z karty kredytowej lub debetowej.

Kupujesz pakiet: Premium
Cena: 350.00 zł
Wypełnij wszystkie pola
Osoba prywatna
Firma
Masz już konto w Lex Secure?
Masz kod rabatowy?
Tak
Nie
Zaznacz wszystkie zgody
Sprzedający: Lex Secure 24H Opieka Prawna Komar-Komarowski spółka komandytowa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000675528
Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione usługi: płatności BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności imoje, obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach.

Dla nowych Klientów pierwsza porada za 199 pln!

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

24H INFOLINIA:

+ 48 501 538 539

NAPISZ DO NAS:

prawnik@opiekaprawna.pl