LEX SECURE

Blog

Najważniejsze są pytania, Lex Secure zna odpowiedzi.
Blog prawniczy Lexsecure
XX Ranking Kancelarii Prawniczych Dziennika „Rzeczpospolita”

XX Ranking Kancelarii Prawniczych Dziennika „Rzeczpospolita”

 

Szanowni Państwo!

 

Z dumą informujemy, że nasza kancelaria Lex Secure 24h Opieka Prawna Komar-Komarowski Spółka komandytowa, znalazła się wśród najlepszych Kancelarii Prawniczych w Polsce - według prestiżowego Rankingu Kancelarii Prawniczych, organizowanego od 2O lat przez Dziennik „Rzeczpospolita”.

 

We wtorek 21 czerwca 2022 r. uczestniczyliśmy w XX Gali Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”, gdzie Mecenas Kajetan Komar-Komarowski – Partner Zarządzający odebrał z rąk Redaktora naczelnego Dziennika „Rzeczpospolita” Bogusława Chrobota bardzo ważne i zaszczytne dla nas wyróżnienie.

 

Nagroda ta potwierdza jakość świadczonych przez nas usług prawnych oraz fakt, że Lex Secure 24h Opieka Prawna Komar-Komarowski Sp. k. jest niekwestionowanym Liderem w swojej kategorii prawnej i po raz drugi z rzędu zajmuje I miejsce w kategorii: „NOWE PRAWO – usługi prawnicze w formule direct”. Cieszymy się z tego wyróżnienia i dziękujemy Kapitule Rankingu za dostrzeżenie naszej niezmiennej działalności prawniczej.

 

Wszystkim naszym klientom, sympatykom i fanom dziękujemy za to, że jesteście z nami w tym innowacyjnym przedsięwzięciu, jakim jest Lex Secure 24h Opieka Prawna.

 

Ten sukces i wyróżnienie zawdzięczamy ogromnemu zaangażowaniu: Wszystkich Wspólników i Partnerów Kancelarii, Adwokatów i Radców prawnych,  Aplikantów adwokackich i radcowski, Prawników oraz całego Zespołu Lex Secure – wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

 

Wyniki całego rankingu dostępne na stronie: https://rankingkancelarii.rp.pl/

 

#rankingrzeczpospolitej #rankingkancelariiprawniczych #noweprawo #prawodirect #sukces #lexsecure

 

Blog
pexels-photo-5793950
Aktualności
31.05.2023

Formy wykonywania zawodu fizjoterapeuty

Czytaj więcej
umowa zlecenia elementy charakter porady prawne opinie prawne lexsecure 24h infolinia prawna
Aktualności
24.05.2023

Umowa zlecenia - jej elementy, charakter

Czytaj więcej
przychody z inwestycji giełdowych jak rozliczyć lex lexsecure porady prawne opinie prawne infolinia prawna 24h całodobowa
Aktualności
17.05.2023

Przychody z inwestycji giełdowych - jak rozliczyć?

Czytaj więcej
Sprawdź wszystkie wpisy

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

24H INFOLINIA:

+ 48 501 538 539

NAPISZ DO NAS:

prawnik@opiekaprawna.pl