LEX SECURE

Blog

Najważniejsze są pytania, Lex Secure zna odpowiedzi.
Blog prawniczy Lexsecure
XVII Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski Lekarzy i Lekarzy Dentystów w piłce 6-osobowej

W ostatni weekend nasza Kancelaria miała zaszczyt gościć na XVII Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski Lekarzy i Lekarzy Dentystów w piłce 6-osobowej w Częstochowie, organizowanych przez Okręgową Izbę Lekarską w Częstochowie.

 

Wydarzenie to zgromadziło zespoły lekarzy i lekarzy dentystów z całego kraju, oferując niezapomniane emocje i sportowe zmagania na najwyższym poziomie. Turniej odbył się na rewelacyjnie przygotowanych boiskach klubu VICTORIA Częstochowa, a uczestnicy mogli liczyć na doskonałą organizację oraz wsparcie ze strony organizatorów.

Jako partnerzy wydarzenia, mieliśmy przyjemność wspierać to niezwykle ważne przedsięwzięcie, które nie tylko promuje zdrowy styl życia, ale również integruje społeczność lekarską oraz rozwija pasję do piłki nożnej wśród młodszych i starszych uczestników.

 

Serdecznie gratulujemy zwycięskiej drużynie z Wojskowej Izby Lekarskiej oraz wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie, sportową rywalizację oraz pokazanie ducha Fair Play. Każdy mecz był pełen emocji i niesamowitych akcji, a ostateczni zwycięzcy zasługują na szczególne uznanie za swoją determinację i umiejętności.

 

Dziękujemy również OIL w Częstochowie za profesjonalną organizację oraz możliwość współpracy przy tak wyjątkowym wydarzeniu.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego turnieju i z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne inicjatywy.

Blog
temida
Wydarzenia
20.06.2024

XXII Ranking Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”

Czytaj więcej
IMG-20240614-WA0003
Wydarzenia
17.06.2024

XVII Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski Lekarzy i Lekarzy Dentystów w piłce 6-osobowej

Czytaj więcej
Aktualności
31.05.2024

Nowe przepisy dotyczące zastrzeżenia numeru PESEL

Czytaj więcej
Sprawdź wszystkie wpisy

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

24H INFOLINIA:

+ 48 501 538 539

NAPISZ DO NAS:

prawnik@opiekaprawna.pl