LEX SECURE

Blog

Najważniejsze są pytania, Lex Secure zna odpowiedzi.
Blog prawniczy Lexsecure
Ranking Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” 2021

Z dumą informujemy, że nasza kancelaria Lex Secure 24h Opieka Prawna Komar-Komarowski Spółka komandytowa, znalazła się w po raz pierwszy w rankingu kancelarii prawniczych organizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”, zajmując I miejsce w kategorii: NOWE PRAWO – usługi prawnicze w formule direct.

 

Pomimo, że jest to już 19 edycja rankingu kancelarii prawniczych, to kategoria w której startowaliśmy: NOWE PRAWO – usługi prawnicze w formule direct (tj. na masową skalę i z wykorzystaniem środków elektronicznych i telekomunikacyjnych), jest nowością.

 

Tym bardziej jest nam miło, że nasz debiut połączony jest z debiutem nowej kategorii rankingu kancelarii prawniczych „Rzeczpospolitej”. Cieszymy się z tego wyróżnienia i dziękujemy Kapitule rankingu za dostrzeżenie naszej działalności prawniczej.

 

Wszystkim naszym sympatykom i fanom dziękujemy za to,  że są z nami w tym innowacyjnym przedsięwzięciu jakim jest 24h Opieka Prawna.

 

Ten sukces i wyróżnienie zawdzięczamy ogromnemu zaangażowaniu Wszystkich Partnerów Kancelarii oraz całego Zespołu Lex Secure!

 

Wyniki całego rankingu dostępne na stronie: https://rankingkancelarii.rp.pl/

Blog
pexels-photo-5793950
Aktualności
31.05.2023

Formy wykonywania zawodu fizjoterapeuty

Czytaj więcej
umowa zlecenia elementy charakter porady prawne opinie prawne lexsecure 24h infolinia prawna
Aktualności
24.05.2023

Umowa zlecenia - jej elementy, charakter

Czytaj więcej
przychody z inwestycji giełdowych jak rozliczyć lex lexsecure porady prawne opinie prawne infolinia prawna 24h całodobowa
Aktualności
17.05.2023

Przychody z inwestycji giełdowych - jak rozliczyć?

Czytaj więcej
Sprawdź wszystkie wpisy

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

24H INFOLINIA:

+ 48 501 538 539

NAPISZ DO NAS:

prawnik@opiekaprawna.pl