LEX SECURE

Blog

Najważniejsze są pytania, Lex Secure zna odpowiedzi.
Blog prawniczy Lexsecure
Praca w Lex Secure

W związku z dynamicznym rozwojem kancelarii Lex Secure 24h Opieka Prawna, trwa rekrutacja na stanowisko: Prawnik / Konsultant Prawny.

OCZEKUJEMY:

·       statusu studenta kierunku prawo, studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych (III - V rok prawa), bądź statusu absolwenta kierunku prawo,

·       dyspozycyjności minimum 100h/miesięcznie,

·       dobrej znajomości MS Office,

·       umiejętności ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,

·       komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·       obsługa infolinii prawnej,

·       sporządzanie projektów opinii prawnych,

·       sporządzanie podstawowych umów oraz pism procesowych,

·       samodzielne realizowanie powierzonych zadań,

·       praca zespołowa z aplikantami, adwokatami, radcami prawnymi i doradcami podatkowymi.

OFERUJEMY:

·       współpracę w oparciu o umowę zlecenie wraz z systemem comiesięcznych premii,

·       elastyczny grafik, umożliwiający połączenie pracy ze studiami lub aplikacją,

·       możliwość zdobycia doświadczenia merytorycznego z szerokiego zakresu dziedzin prawa,

·       bezpośredni kontakt z Klientami,

·      możliwość rozwoju ścieżki kariery w Kancelarii, która w 2021 r. i 2022 r. zdobyła I miejsce w Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika „Rzeczpospolita” w kategorii: „Nowe Prawo – usługi prawnicze w formule direct”.

Miejsce udzielania świadczeń: biuro kancelarii w Gdyni, bezpośrednio przy przystanku SKM Gdynia Redłowo.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres poczty elektronicznej: zuzanna.jakubik@opiekaprawna.pl, do 4 grudnia 2022 r. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt poprzez wskazany adres e-mail. Planowany czas rozpoczęcia współpracy: grudzień 2022 r. / styczeń 2023 r.

Blog
Aktualności
14.03.2024

Sprawozdania środowiskowe w systemie BDO - termin upływa 15 marca 2024 r.

Czytaj więcej
Aktualności
13.03.2024

Konfiskata auta - nowe przepisy wchodzą w życie w czwartek 14 marca 2024 r.

Konfiskata auta - nowe przepisy
LEX_CM_2023_D
Aktualności
27.11.2023

Cyber Monday w Lex Secure!

Sprawdź wszystkie wpisy

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

24H INFOLINIA:

+ 48 501 538 539

NAPISZ DO NAS:

prawnik@opiekaprawna.pl