LEX SECURE

Blog

Najważniejsze są pytania, Lex Secure zna odpowiedzi.
Blog prawniczy Lexsecure
Praca w Lex Secure

W związku z dynamicznym rozwojem Lex Secure 24h Opieka Prawna, trwa rekrutacja na stanowisko: KONSULTANT PRAWNY / PRAWNIK.

OCZEKUJEMY:

·       statusu studenta studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych (III - V rok prawa) lub statusu absolwenta kierunku prawo,

·       dyspozycyjności,

·       dobrej znajomości MS Office,

·       umiejętności ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,

·       komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·       obsługa infolinii prawnej,

·       sporządzanie projektów opinii prawnych,

·       samodzielne realizowanie powierzonych zadań,

·       sporządzanie podstawowych umów oraz pism,

·       praca zespołowa z aplikantami, asystentami, adwokatami, radcami prawnymi
i doradcami podatkowymi.

OFERUJEMY:

·       współpracę w oparciu o umowę zlecenie wraz z systemem premiowania,

·       elastyczny grafik zmian, umożliwiający połączenie pracy ze studiami,

·       możliwość zdobycia doświadczenia merytorycznego z szerokiego zakresu dziedzin prawa,

·       bezpośredni kontakt z Klientami,

·       ścisłą współpracę z doświadczonym gronem adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych.

Miejsce udzielania świadczeń: biuro kancelarii w Gdyni, bezpośrednio przy przystanku SKM Gdynia Redłowo. Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres poczty elektronicznej: zuzanna.jakubik@opiekaprawna.pl, do 18 maja 2022 r. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt poprzez wskazany adres e-mail. Planowany czas rozpoczęcia współpracy czerwiec 2022 r.

Blog
LEX_rekrutacja_03
Wydarzenia
27.04.2022

Czytaj więcej
shutterstock_1459557428-2
Wydarzenia
12.04.2022

Prace serwisowe

01.04.2022

Praktyka lekarska a podmiot leczniczy? Dokonaj rozsądnego wyboru!

Sprawdź wszystkie wpisy

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

24H INFOLINIA:

+ 48 501 538 539

NAPISZ DO NAS:

prawnik@opiekaprawna.pl