LEX SECURE

Lex Coin

Rozwiązania prawne na miarę XXI wieku.
Tworzymy System prawny oparty na ludziach, doświadczeniu i nowych technologiach.
lexoin

Co to Lex Coin?

Lex Coin to własny cyfrowy token Lex Secure służący do dokonywania płatności za porady w tym systemie.

 

Potrzeba skorzystania z porady prawnej może nas spotkać w dowolnym miejscu i w każdym momencie: w życiu prywatnym i zawodowym, w kraju i za granicą. Aby ułatwić korzystanie zarówno z pomocy prawników zarówno w Polsce, jak i w obcych krajach, Lex Secure wprowadza platformę międzynarodowych usług prawnych opartą na technologii blockchain. Różnice między systemami prawnymi i bariera językowa przestają mieć znaczenie – dzięki platformie Lex Secure będzie można skorzystać z usług prawnych bez tego typu komplikacji, płacąc za nie cyfrowym tokenem Lex Coin.

Platforma Lex Secure rozwiązuje problemy związane z transgranicznymi usługami prawnymi i zarazem stanowi narzędzie do komunikacji pomiędzy prawnikami oraz klientami usług prawniczych. Jest też środowiskiem pracy prawników i wynagradzania ich za możliwość wykorzystania ich odpowiedzi przez silnik sztucznej inteligencji do uczenia się systemu i doskonalenia kolejnych odpowiedzi, a wszystko rozliczane tokenem Lex Coin.

 

Platforma funkcjonuje na bazie połączenia sprawdzonego modelu biznesowego z innowacyjnym pomysłem, gdzie token Lex Coin jest podstawą rozliczeń za porady prawne.

Po co Lex Coin?

Lex Secure wprowadza token Lex Coin służący do dokonywania płatności za porady prawne oraz rozliczania przychodu zarówno wśród prawników za zrealizowane usługi prawne (przychód aktywny), jak i wśród osób, które będą udostępniać społeczności zasoby prawne (przychód pasywny).

 

Tokeny Lex Coin tworzą nowe możliwości na rynku prawnym – prawnicy mogą decydować, jak rozdzielać przychód pomiędzy członków swoich kancelarii prawnych, a klienci będą mogli uzyskiwać dodatkowy dochód z tytułu udostępniania społeczności, zakupionych przez nich, już gotowych, zanonimizowanych porad prawnych, dokumentów prawnych, umów i kontraktów. Wspierając szybkość, odporność i niezmienność zdecentralizowanej technologii przechowywania gotowych usług prawnych, Lex Secure może skalować i dostarczać tysiące gotowych rozwiązań prawnych w ciągu sekundy, w sposób zdecentralizowany.

Po_co_Lex_Coin

Gdzie kupić Lex Coin?

Tokeny Lex Coin, można kupić klikając przycisk „KUP LEX COINY” poniżej. Klient rejestruje się w systemie podając dane osobowe oraz przechodzi proces KYC, umożliwiający mu zakup tokenów Lex Coin. Do utworzonego konta można podłączyć istniejący portfel kryptowalutowy (Ethereum wallet) lub założyć nowy, by móc wykonać wpłatę na konto w systemie Lex Secure. Lex Coin rozliczany jest w oparciu o Ethereum (ETH). Po zakupie tokenów pozostaje jedynie subskrypcja do abonamentu usług prawnych i zamówienie usługi.

 

Warto pamiętać, aby po założeniu konta zabezpieczyć swój indywidualny klucz, bez którego odzyskania konta nie będzie możliwe.

Wkrótce w sprzedaży

Zostaw wiadomość, oddzwonimy!

24H INFOLINIA:

+ 48 501 538 539

NAPISZ DO NAS:

prawnik@opiekaprawna.pl